• pl
  • en

Wycieraczki hubrydowe KAMOKA - nowość w ofercie!

Asortyment KAMOKA poszerza się o kolejne produkty. Na polski rynek trafiły właśnie wycieraczki hybrydowe, które użytkownicy chwalą za bardziej skuteczną i cichą pracę w porównaniu z wycieraczkami tradycyjnymi. Producenci japońskich samochodów bardzo często stosują to rozwiązanie na pierwszy montaż.

Co daje nam hybryda?

Wycieraczki hybrydowe to w uproszczeniu połączenie klasycznych wycieraczek z mocowaniem typu U oraz wycieraczek bezprzegubowych. Ich aerodynamiczna konstrukcja oraz zastosowanie spoilerów sprawiają, że ograniczony zostaje hałas generowany przez powietrze opływające wycieraczkę w czasie jazdy, a jednocześnie zwiększony zostaje nacisk na szybę, co poprawia skuteczność jej oczyszczania.

Jakość jest ważna

Metalowe elementy konstrukcyjne wycieraczek hybrydowych KAMOKA zostały pokryte galwanicznie warstwą cynku, aby zapewnić im ochronę przed korozją i większą trwałość.

Elementy gumowe piór wycieraczek są wykonane z naturalnego kauczuku, odpornego na duże zmiany temperatur. Technologia produkcji zapewnia wydajność do 1 miliona cykli pracy, a precyzyjnie wycięta krawędź pozwala usunąć z szyby nawet najmniejsze krople wody.

Dzięki uniwersalnej budowie wycieraczki hybrydowe KAMOKA można montować zarówno do aut z kierownicą po lewej, jak i po prawej stronie.

Wielbicieli motoryzacji ucieszy na pewno fakt, że wycieraczki oprócz poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy, mają też estetyczny design, co korzystnie wpływa na wygląd auta.

Szeroka oferta

W ofercie KAMOKA dostępne są wycieraczki szyby czołowej o długościach od 350 do 650 mm. Warto pamiętać, że dopasowanie długości wycieraczek do oryginalnej długości, stosowanej przez producenta auta, ma duże znaczenie dla skuteczności ich działania.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń

(58) 765 87 00, 801 147 247 

lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.