• pl
  • en
  • de

Szkolenia

26 kwietnia 2021

Diagnostyka i pomiary kół dwumasowych Valeo. Zapraszamy na webinar!

Uczestnicy szkolenia otrzymają informacje jak ocenić, czy koło dwumasowe kwalifikuje się do wymiany oraz czy jego luz mieści się w dopuszczalnej tolerancji.
W szkoleniu znajdzie się prezentacja wnętrza DMF oraz technologii obecnie stosowanych w kołach dwumasowych Valeo. Udział w webinarach możliwy jest  29 kwietnia w dwóch wybranych godzinach: 10:00 i 19:00.

Zarejestruj się już dziś.    

Szczegóły Szczegóły
24 lutego 2021

Valeo Safe Side - Instalacja + zasada działania

Wpatrujesz się w lusterko, doszukując się pojazdu w martwym polu? Zostaw takie niedogodności asystentowi zmiany pasa ruchu od @ValeoServicePolska i ciesz się przyjemnością z jazdy!

Zapisz się na bezpłatne webinarium wyjaśniające jak działa system oraz jak szybko i sprawnie zamontować go w samochodzie osobowym! 

Szczegóły Szczegóły
17 czerwca 2020

Szkolenia Valeo service

Valeo service przedstawia ofertę szkoleń online z zakresu: sprzęgła,  klimatyzacja, koła dwumasowe, alternatory, rozruszniki, wycieraczki.  Webinary zawierają wskazówki montażowe i szczegółową wiedzę techniczną. Wszystkie szkolenia są bezpłatne, a rejestracja bardzo prosta. Więcej szczegółów...

Szczegóły Szczegóły
13 maja 2020

DENSO uruchamia szkolenia techniczne online

Zrób kurs online w zaciszu własnego domu i efektywnie spędź czas na nauce i doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych. DENSO, jedna z wiodących firm technologicznych, znana z japońskiej precyzji i jakości wspiera rozwój edukacji. Zespół DENSO Aftermarket przygotował interaktywną platformę e-learningową, która pomoże mechanikom w rozwoju osobistym i wesprze ich w karierze zawodowej. 

Od 30 kwietnia 2020 r. dostępne są bezpłatne kursy z zakresu następujących grup produktów: świece zapłonowe, świece żarowe, rozruszniki, alternatory  oraz 3 profesjonalne moduły o układach klimatyzacji. 

Oferta kursów będzie stopniowo rozszerzana o pozostałe linie części.

Szczegóły Szczegóły