• pl
  • en
  • de

Szkolenia

22 lipca 2021

ROZWIĄZANIA GATES W ZAKRESIE UKŁADU NAPĘDU PASKA POMOCNICZEGO (ABDS)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym webinarium Gates, które odbędzie się 29 lipca 2021 roku o godzinie 18:00. Tematem będą ROZWIĄZANIA GATES W ZAKRESIE UKŁADU NAPĘDU PASKA POMOCNICZEGO (ABDS). Udział jest bezpłatny, wymaga jednak uprzedniej rejestracji. 

 

Szczegóły Szczegóły
13 lipca 2021

Szkolenie z zakresu ustawy o F-GAZACH

AUTO-PARTNER we współpracy z Magneti Marelli zapraszają na „Szkolenie z zakresu ustawy o F-GAZACH”, które odbędzie się 

30 lipca 2021 roku w godzinach 10:00- 16:00 

w Magazynie Centralnym AUTO-PARTNER HOLDING Sp. z o. o. Sp. Komandytowa przy ul. Magazynowej 7, Kowale.

Szczegóły Szczegóły
28 czerwca 2021

Wymiana kompresora klimatyzacji bez tajemnic

Zaprszamy na Webinar Valeo!

Zapoznaj się ze wzorcowym procesem wymiany kompresora klimatyzacji. Jakie czynności i warunki muszą być spełnione podczas wymiany? Jak postępować w przypadku wymiany poszczególnych elementów układu klimatyzacji uwzględniając:

  • odzysk czynnika oraz prawidłowe napełnienie układu
  • wzorcowe czynności krok po kroku
  • dodatkowe czynności diagnostyczne
  • pomiar i diagnozę kluczowych wskaźników
Szczegóły Szczegóły
17 czerwca 2020

Szkolenia Valeo service

Valeo service przedstawia ofertę szkoleń online z zakresu: sprzęgła,  klimatyzacja, koła dwumasowe, alternatory, rozruszniki, wycieraczki.  Webinary zawierają wskazówki montażowe i szczegółową wiedzę techniczną. Wszystkie szkolenia są bezpłatne, a rejestracja bardzo prosta. Więcej szczegółów...

Szczegóły Szczegóły
13 maja 2020

DENSO uruchamia szkolenia techniczne online

Zrób kurs online w zaciszu własnego domu i efektywnie spędź czas na nauce i doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych. DENSO, jedna z wiodących firm technologicznych, znana z japońskiej precyzji i jakości wspiera rozwój edukacji. Zespół DENSO Aftermarket przygotował interaktywną platformę e-learningową, która pomoże mechanikom w rozwoju osobistym i wesprze ich w karierze zawodowej. 

Od 30 kwietnia 2020 r. dostępne są bezpłatne kursy z zakresu następujących grup produktów: świece zapłonowe, świece żarowe, rozruszniki, alternatory  oraz 3 profesjonalne moduły o układach klimatyzacji. 

Oferta kursów będzie stopniowo rozszerzana o pozostałe linie części.

Szczegóły Szczegóły
09 maja 2019

Systemy oczyszczania spalin domeną nie tylko silników wysokoprężnych

KAMOKA wraz z AUTO-PARTNER zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń obejmujących problematykę i diagnostykę części związanych z układem oczyszczania spalin, w tym między innymi zaworów EGR, przepływomierzy, sond lambda, filtrów dpf i wielu innych. Terminy szkoleń do uzgodnienia. Wiecej informacji otrzymasz pisząc na: marketing@kamoka.eu

Szczegóły Szczegóły