• pl
  • en
  • de

OCZYSZCZACZE POWIETRZA NEO Tools

Coraz częściej mówi się o tym, jak z roku na rok pogarsza się jakość powietrza. Zjawisko to można zaobserwować już nie tylko w dużych metropoliach, lecz także w mniejszych miejscowościach. Co w takiej sytuacji można zrobić? Jedną z ciekawszych propozycji są oczyszczacze powietrza. To niewielkie urządzenia, które pozwalają przefiltrować powietrze i oczyścić je z wielu zanieczyszczeń, takich jak kurz, pyłki kwiatów czy roztocza. W zależności od modelu i zastosowanych filtrów mogą także oczyszczać powietrze z zanieczyszczeń chemicznych określanych jako smog.

Oczyszczacz powietrza do domu będzie dobrym rozwiązaniem głównie dla alergików i osób mających problemy z górnymi drogami oddechowymi. Warto rozważyć zakup tego typu urządzenia, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia takich dolegliwości w przyszłości. Wybierając odpowiedni produkt do domu, zwróć uwagę na oczyszczacz powietrza z jonizatorem. Zwiększa on zakres funkcjonalności produktu i pozwala na jeszcze lepsze oczyszczanie powietrza. Dodatkowo niektóre z modeli wyposażone są w lampę UVC, która ma działanie wiruso- i bakteriobójcze.

Bez względu na to, czy rozważasz zakup podstawowego modelu, czy oczyszczacza powietrza wyposażonego w jonizator, zwróć uwagę, na jakiej powierzchni będzie on efektywnie pracował. Jeżeli wybierzesz za słabe urządzenie, nie będzie ono właściwie oczyszczać powietrza w pomieszczeniu, w którym zostanie ustawione. Jeżeli nie wiesz, jakie urządzenie wybrać do swojego domu, porozmawiaj z naszym konsultantem, który pomoże ci w podjęciu decyzji.

Obsługa urządzeń takich jak oczyszczacz powietrza jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Wybrane modele mają różne tryby pracy (cichszy nocny), można też nimi sterować przy pomocy dołączonego do zestawu pilota.

Sprawdź ceny i dostępność w katalogu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: (58) 765 87 00, 801 147 247  lub skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym AUTO-PARTNER.