• pl
  • en

Smarownica przemysłowa 1-HHFP, M 10 x 1-czarna-PZ-MU + gratis

W ofercie  smarownica przemysłowa 1-HHFP, M 10 x 1-czarna-PZ-MU + gratis kartusze smaru 400 g, smar wielozadaniowy NLGI 2. Symbol kompletu: PR-PRESSOL-12636101.

Urządzenia przetwarza smary do NLGI 2 przy 20 °C. Mankiet kształtowy z szczelnym osadzeniem przy smarze luzem lub kartuszy. Mankiet, w zależności od ruchliwości korbowodu, może zostać wprowadzony również przy uszkodzonej kartuszy lub przy niewymiarowej kartuszy. Według DIN 1283. Certyfikowany przez TÜV. Tłok produktu, cylinder i oring z dokładnością pasowania 6 μ (brak smarowania pozornego). Nie występuje smarowanie pozorne, system uszczelek oringowych i kulka zaworowa zapobiegają cofaniu się sprężonego oleju znajdującego się w głowicy smarownicy. Moc i wydajność po 40.000 cyklach roboczych bez zmian. Zawór napełniająco-spustowy z głowicą smarownicy. Głowica smarownicy z cynkowego odlewu cynkowego Z 410. Dzięki silnemu żłobkowaniu pewniejszy chwyt. Bezpieczna rękojeść na korbowodzie. Uchwyt antypoślizgowy na dźwigni smarownicy. Pozwala również przy silnym przeciwciśnieniu na zmienne ciśnienie smarowania przy jednolitej wywieranej sile. Trudno dostępne miejsca mogą stać się już dostępne, gdyż przy najmniejszym otwarciu dźwigni smar jest jest niezawodnie zasysany i pompowany do punktu smarowania.. Pokrywa luzem z zaciskiem umożliwia ręczne wspomaganie siły sprężyny w każdej pozycji w celu sprężenia luźnego smaru lub do wciśnięcia mankietu do uszkodzonych kartusz.

Oferta dotyczy firm zarejestrowanych w bazie kontrahentów AUTO-PARTNER, nie dotyczy klientów detalicznych i nie łączy się z innymi promocjami.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zadzwoń: (58) 765 87 00, 801 147 247  lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER