• pl
  • en

Nowość! NOWE MARKI Z OFERTY PARYS

Oferta Auto-Partner poszerza się o nowe marki kosmetyków i chemii samochodowej:

ATAS

ATAS to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów chemii i kosmetyków samochodowych w całej Europie.  Do najbardziej znanych produktów firmy ATAS zalicza się Plak, który od wielu lat jest liderem polskiego rynku wśród preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych.

Oferta produktów PLAK jest sukcesywnie rozszerzana o produkty do pielęgnacji karoserii, felg i opon, szampony, preparaty do czyszczenia tapicerki, plastików, elementów gumowych itd.

Innowacyjność i wysoka jakość produktów to dwa podstawowe czynniki, które stoją za tak dużą popularnością produktów ATAS na europejskim rynku.

Przykładowy symbol produktu: SCPL-750-GRAN. PARYS

PLAK

Plak od wielu lat jest liderem polskiego rynku wśród preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych. Klienci doceniają go przede wszystkim za wysoką jakość i skuteczność działania oferowaną za przystępną cenę.

Pod marką Plak produkowanych jest także wiele innych produktów:

Plak Practical Line – kosmetyki samochodowe, które ze względu na swój uniwersalny charakter dedykowane są nie tylko do auta, ale także z powodzeniem mogą być stosowane w domu, ogrodzie lub warsztacie.

Plak Hobby Auto – kosmetyki samochodowe, które cechuje wydajność oraz przystępna cena.

PLAK ATAS Professional Line – dedykowana jest przemysłowi oraz myjniom ręcznym, samoobsługowym i automatycznym.

Obecnie w ofercie PLAK znajdują się produkty takie jak: aerozole do kokpitów (z efektem nabłyszczającym półmatowym, matowy, oraz oparte o nanotechnologię), produkty do pielęgnacji i czyszczenia lakieru, szyb, plastików zewnętrznych i wewnętrznych, opon i gumy, tapicerki i dywanów oraz tapicerki skórzanej, felg, usuwające owady itd.

Plak to również zapachy samochodowe, produkty zimowe, środki do dezynfekcji klimatyzacji, szampony, atomizery, płyny do chłodnic, czy ciągle powiększająca się seria wielozadaniowych, nawilżanych ściereczek a także cała gama gąbek i ściereczek z naturalnej lub sztucznej irchy.

Przykładowy symbol produktu: SCPL-750-GRAN. PARYS         

SONAX

SONAX słynie na całym świecie z produkcji najwyższej jakości preparatów do pielęgnacji samochodu. Ponad 60 lat doświadczeń, innowacyjność oraz ogromne nakłady ponoszone na badania i rozwój, zaowocowały stworzeniem kompleksowej oferty dopracowanych w każdym calu produktów przeznaczonych do pielęgnacji samochodu, niesamowicie łatwych i wygodnych w użyciu oraz niezwykle skutecznych w działaniu.

Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX, formułę i jest poddawany ciągłym testom tak, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla samochodu.

Dla firmy SONAX ogromne znaczenie ma również środowisko naturalne. Dlatego też produkty firmy SONAX spełniają najbardziej rygorystyczne, unijne normy dotyczące ochrony środowiska.

Przykładowy symbol produktu: SC-S321200 PARYS

AMBIPUR

Ambi Pur Car jest liderem rynkowym wśród odświeżaczy powietrza do samochodu. Produkty Ambi Pur Car charakteryzują się doskonałą świeżością zapachu oraz długą kontrolą jego intensywności.

Zapachy samochodowe Ambi Pur Car występują w formie urządzenia montowanego na nawiew z wymiennymi wkładami zapachowymi.

Przykładowy symbol produktu: SC-AP24001 PARYS

PRESTONE

Od 1927 r. Prestone oferuje najwyższej jakości produkty do ochrony układu chłodzenia. Wprowadzony na początku ubiegłego stulecia pierwszy na świecie płyn do chłodnic na bazie glikolu etylenowego okazał się strzałem w dziesiątkę i od razu zyskał ogromną popularność. Prestone nie spoczął na laurach i już na początku lat 30. wprowadził na rynek pierwsze inhibitory, które zabezpieczały układy chłodzenia przed korozją i osadami.

Przez kolejne dziesięciolecia, wraz z rozwojem rynku motoryzacyjnego i wzrostem wymogów układów chłodzenia, Prestone stale ulepszał swoją technologię. Ideą naukowców z firmy Prestone było produkowanie najwyższej jakości produktów opartych o innowacyjne rozwiązania.

Dzisiaj Prestone jest światowym liderem w produkcji płynów do chłodnic i produktów do ochrony układu chłodzenia.

Przykładowy symbol produktu: SC-PAF2100LPL. PARYS

XERAMIC

Xeramic to marka produktów należąca do holenderskiej firmy Petromark Automotive Chemicals BV. Linię zapoczątkowały produkty do ochrony silnika i skrzyni biegów, wykorzystujące zaawansowane technologicznie komponenty ceramiczne, gwarantujące wyjątkowe właściwości smarujące.

Zapewniają one zmniejszenie tarcia, zwiększoną odporność na siły nacisku i wysoką temperaturę, a przez to zmniejszenie zużycia mechanizmów i ich długotrwałą ochronę. W skład linii produktów Xeramic wchodzą również najwyższej jakości dodatki do paliw oraz produkty techniczne.

Produkty Xeramic, testowane na bolidach F1 i samochodach rajdowych, potwierdziły swoją najwyższą skuteczność. Stosowanie produktów Xeramic gwarantuje kierowcom duże oszczędności finansowe na paliwie oraz zabezpiecza przed niepotrzebnymi wizytami w warsztatach naprawczych.

Przykładowy symbol produktu: SCXER-DPF-250 PARYS

HOLTS

Holts to znany na całym świecie producent zestawów naprawczych do opon, a także wysokiej jakości produktów dla profesjonalistów, niezbędnych w każdym warsztacie samochodowym.

Produkty tej marki charakteryzują się wysoką skutecznością działania oraz gwarancją niezawodności, a profesjonalne przygotowane opakowania ułatwiają użytkowanie.

Produkty marki Holts sprzedają się z wielkim powodzeniem w około 100 krajach całego świata, co świadczy o ich najwyższej jakości i niezawodności.

Przykładowy symbol produktu: SC-HHT5YPL PARYS

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń:

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.