• pl
  • en

Nowość! JASOL i REVLINE

Oferta  Auto-Partner poszerza się o nowe marki produktów smarnych

Marka JASOL to szeroka gama najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno dla motoryzacji jak i na potrzeby przemysłu.

W ofercie JASOL znajdują się oleje mające szerokie zastosowanie w motoryzacji, przemyśle, ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie i ciężkim sprzęcie budowlanym.

Oleje JASOL tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Receptura i parametry olejów JASOL pozwalają spełnić wszystkie wymagania producentów sprzętów i urządzeń. Uzupełnieniem oferty produktowej Marki JASOL jest bogata gama płynów eksploatacyjnych. Marka JASOL jest dzisiaj obecna na większości rynków europejskich oraz w wybranych krajach pozaeuropejskich.

Marka REVLINE to starannie dobrane, najwyższej jakości pakiety dodatków uszlachetniających, wieloetapowy proces kontroli jakości surowca i produktów gotowych, które dają w efekcie najwyższej klasy oleje dla motoryzacji. Oleje REVLINE produkowane są w oparciu o nowoczesną formułę M-ACTIVE, która dzięki zastosowaniu specjalnych molekuł, zapewnienia optymalną ochronę silnika w najtrudniejszych warunkach pracy.

Wysoka jakość olejów REVLINE została potwierdzona przez uznanych światowych producentów samochodów. Produkty REVLINE, posiadają aprobaty i certyfikaty takich marek jak: MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT czy MACK. Marka REVLINE jest dzisiaj obecna na większości rynków europejskich oraz w wybranych krajach pozaeuropejskich.

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń:

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.