• pl
  • en
  • de

O firmie

Auto-Partner to ponad trzydzieści lat doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1983 roku jesteśmy wiodącym dystrybutorem części samochodowych w Trójmieście oraz w Polsce północnej.

Dzięki konsekwentnej polityce wychodzenia na przeciw potrzebom klientów uzyskaliśmy silną i stabilną pozycję na rynku. Początek firmy AUTO-PARTNER sięga 1983 roku, kiedy to działalność rozpoczął warsztat ze specjalizacją w zakresie regeneracji reflektorów techniką metalizacji próżniowej oraz napraw lamp, kierunkowskazów, reflektorów i zderzaków samochodów. 1 kwietnia 1989 roku, w wyniku przełomowych zmian ustrojowych i gospodarczych, nasza firma dokonała pierwszego importu części karoseryjnych bezpośrednio z fabryki Bosch i Hella w Niemczech. Początkowo firma AUTO-PARTNER specjalizowała się w częściach karoseryjnych. Jednakże w ciągu kolejnych lat nasz asortyment był stale poszerzany o kolejne linie części mechanicznych, elektrycznych i układów chłodzenia.

 

 

 


Dlaczego właśnie Auto-Partner?


Od początku działalności priorytetem naszej firmy jest nacisk na bezpośrednią dostępność oferowanych produktów w siedzibie firmy wraz z dostawą do klienta. Naszym atutem jest największy magazyn części zamiennych w Trójmieście i w całej Polsce północnej, oferujący najszerszą paletę asortymentową w regionie - ponad 100 tys. referencji dostępnych na stanie. Ponadto, nasza baza danych obejmuje ponad 1 mln artykułów dostępnych na indywidualne zamówienie.

Jako jedyna hurtownia motoryzacyjna na naszym rynku lokalnym dysponujemy tak szeroką ofertą części dostępnych „od ręki”, dostosowanych do kieszeni każdego kierowcy, spełniającą jednocześnie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Odbiorcom hurtowym z naszego regionu oferujemy codzienny system dostaw nocnych i dziennych w promieniu kilkuset kilometrów od Trójmiasta.

 

 

 

   


Galeria

NOWY MAGAZYN LOGISTYCZNY GDAŃSK-KOWALE

ORGANIZATOR SIECI EURO-WARSZTAT