• pl
  • en
  • de

Aktualności

02 września 2022

AUTO-PARTNER liderem dynamiki sprzedaży roku 2021

W dniach od 29 do 30 sierpnia odbyło się w Warszawie nadzwyczajne spotkanie GA CEE z dostawcami, na którym firma AUTO-PARTNER odebrała tytuł lidera dynamiki sprzedaży Delphi Technologies za rok 2021.

Jesteśmy dumni i wdzięczni wszystkim naszym klientom za współtworzenie tego sukcesu.

Szczegóły Szczegóły
01 września 2022

AKUMULATORY VARTA już dostępne!

Jak wybrać najlepszy akumulator samochodowy? Wyprodukowane w Niemczech akumulatory samochodowe VARTA zostały opracowane tak, aby zapewniać właściwy poziom zasilania i długie działanie w każdym samochodzie. Bez względu na to, czy szukasz akumulatora do standardowych pojazdów czy do bogato wyposażonych samochodów z systemem start-stop w ofercie VARTA znajdziesz właściwy produkt.

Szczegóły Szczegóły
31 sierpnia 2022

ROWE Family Day u naszego klienta

W ROWE Family Partner wspieramy klientów w odsprzedaży ROWE Hightec.

W ubiegły wtorek u jednego z Partnerów AUTO-PARTNER Holding w Białymstoku odbył się dzień ROWE Hightec!

Były promocje, piękne hostessy oraz nagrody dla klientów za wybór topowego oleju 20125 5W-30 DPF. Ten olej klasy premium można było kupić w mega konkurencyjnej cenie!

Szczegóły Szczegóły
30 sierpnia 2022

Produkty BLUE PRINT w ofercie AUTO-PARTNER

Blue Print koncentruje się na częściach zamiennych do ponad 20 marek samochodów, od Toyota i Hyundaia, po Hondy i Suzuki. Szybkie poszerzanie asortymentu, precyzyjnie dopasowane elementy zgodnie z zasadą 'Right First Time®' - czyli 'Za pierwszym razem' - i dodatkowo 3-letnia gwarancja producenta: to wszystko czyni Blue Print specjalistą w zakresie części zamiennych do azjatyckich marek samochodów, na którym zawsze można polegać.

Szczegóły Szczegóły
03 sierpnia 2022

Przetwornice świateł marki SKV

Oferta Auto-Partner Holding wzbogaca się o moduły/ przetwornice świateł marki SKV. Moduły/ przetwornice świateł  to grupa 160 referencji zaczynających się od numeru 59SKV001. W ofercie tej grupy można znaleźć: moduł/ przetwornica xenon, przetwornica LED, przetwornica full-LED, moduł LED - światła dzienne, moduł ster. świateł xenon, moduł skrętu, moduł LED- kierunkowskaz, moduł doświetlania zakrętów czy moduł LED- światła skrętu.

Szczegóły Szczegóły
28 czerwca 2022

Termostaty KAMOKA

KAMOKA wprowadzając termostaty cieczy chłodzącej intensywnie rozwija grupę asortymentową obejmującą układ chłodzenia. 170 dostępnych na tą chwilę referencji obejmuje szeroki wachlarz zastosowań do aut osobowych i dostawczych. Oferta zawiera w zależności od zastosowania same wkłady termostatu, bądź wkłady z obudowami, by ograniczyć koszt naprawy i obciążenie środowiska. Termostaty produkowane przez markę KAMOKA występują w różnych wariantach temperatury otwarcia, by zapewnić stuprocentowe dopasowanie do danego silnika i gwarancję poprawnej pracy.

Szczegóły Szczegóły
28 czerwca 2022

Cewki zapłonowe KAMOKA - nowość w ofercie 2022

KAMOKA wprowadzając cewki zapłonowe rozwija ofertę części układu zapłonowego. Po zeszłorocznym wprowadzeniu świec zapłonowych KAMOKA EXTREME nadszedł czas na 171 różnych referencji cewek zapłonowych do aut osobowych i dostawczych. Oferta marki KAMOKA to różnego rodzaju cewki zapłonowe. W ofercie dostępne są zarówno jedno jak i wieloiskrowe cewki zapłonowej, listwy zapłonowe, wtykowe cewki zapłonowe oraz cewki zapłonowe z elektronicznym rozdzielaczem.

Szczegóły Szczegóły
31 maja 2022

50 odkurzaczy samochodowych i 50 kamer samochodowych w konkursie California Scents®

Szanowni Państwo, informujemy, że rusza konkurs California Scents®, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody dla każdego kierowcy - kamera samochodowa marki MIO lub odkurzacz samochodowy firmy Bosch! Wystarczy, że kupisz dowolny produkt California Scents®, puścisz wodzę wyobraźni i zrobisz zdjęcie w wyluzowanym, kalifornijskim stylu, na koniec wypełnisz zgłoszenie na podanej w newsletterze stronie, a weźmiesz udział w promocji. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie promocji. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału.

Szczegóły Szczegóły
30 maja 2022

Wygraj 1 z 300 zestawów RED BULL Racing

Szanowni Państwo, informujemy, że rusza konkurs ArmorAll, w którym do wygrania są oryginalne gadżety zespołu Formuły 1 - Red Bull Racing Team! Wystarczy, że załączysz kreatywne zdjęcie z nowo zakupionym produktem ArmorAll,  dowód zakupu oraz wypełnisz kwestionariusz na podanej w newsletterze stronie, a weźmiesz udział w promocji, w której do zgarnięcia są te niesamowite zestawy gadżetów. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie promocji. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Czas trwania konkursu do 31.08.2022. Kup produkty ArmorAll® i wprowadź kod kreskowy produktu wraz z danymi na stronie internetowej www.armorallpromo.com/pl-pl, aby otrzymać zestaw gadżetów Red Bull.

Szczegóły Szczegóły
20 maja 2022

BREMBO kolejną marką w ofercie AUTO-PARTNER

PERFEKCYJNE CZĘŚCI ZAMIENNE DO KAŻDEGO POJAZDU

​​​​Firma Brembo oferuje jakość i osiągi wiodącego, światowego producenta układów hamulcowych do wszystkich modeli samochodów. Najnowocześniejsza technologia i ogromne doświadczenie firmy, która produkuje układy hamulcowe dla głównych, światowych konstruktorów motoryzacyjnych, połączone z pełną kontrolą w każdej fazie procesu produkcyjnego, pozwala firmie Brembo oferować profesjonalistom z rynku wtórnego najbardziej niezawodny asortyment części zamiennych, który odpowiada zapotrzebowaniu przeszło 96% wszystkich samochodów jeżdżących obecnie po drogach.

Szczegóły Szczegóły
19 maja 2022

Miechy i poduszki pneumatyczne zawieszenia SKV

Do oferty Auto-Partner została wprowadzona nowa grupa asortymentowa marki SKV Miechy/poduszki pneumatyczne zawieszenia. 

W ofercie Miechy/poduszki pneumatyczne zawieszenia dostępne są produkty na lewą i prawą stronę do takich modeli aut, jak: BMW, Lexus, Marcedes-Benz, Toyota, Land Rover, Citroen, Audi, Jeep Grand Cherokee, Hummer, Bentley, Porsche.

Grupa Miechy/poduszki pneumatyczne zawieszenia zawiera ponad 50 nowych referencji zaczynających się od numeru 58SKV001, a pełną ofertę można sprawdzić w katalogu.

Szczegóły Szczegóły
16 maja 2022

Haki holownicze STEINHOF już w ofercie

Haki holownicze Steinhof powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, posiadają odpowiednie homologacje, które są gwarancją ich wytrzymałości oraz potwierdzeniem, że do klienta trafia  wyłącznie hak holowniczy najwyższej jakości.
W ofercie Steinhof znajdują się zaczepy samochodowe dostosowane do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Szczegóły Szczegóły