• pl
  • en
  • de

Aktualności

31 maja 2023

Kolorowe zaciski hamulca SKV

Zaciski hamulca SKV to dynamicznie rozwijająca się grupa towarowa, która liczy już ponad 2500 referencji. SKV oferuje zaciski hamulcowe fabrycznie nowe, przy zakupie nie wymagana jest kaucja oraz nie ma konieczności przesyłania zużytego zacisku. Grupa zacisków hamulcowych jest jedną z najprężniej rozwijających się w ofercie SKV, co wynika ze współpracy z jedną z największych na świecie fabryk dostarczających zaciski hamulcowe dla producentów OE.

Marka SKV oferuje również zaciski hamulca malowane proszkowo w kolorach: czarny, czerwony, żółty i niebieski.

  

Szczegóły Szczegóły
08 maja 2023

Valvoline™ All-Climate™ DPF C3 5W-30 VW 504 00/507 00 - nowość w ofercie!

VALVOLINE All-Climate  to wysokiej jakości olej silnikowy do stosowania przez cały rok.
Jeden z pierwszych wielosezonowych olejów silnikowych, All Climate, został zaprojektowany specjalnie w celu zapewniania optymalnego smarowania w szerokim zakresie temperatur eksploatacji i warunków pogodowych.

Produkt posiada specyfikację VW 504 00/507 00 oraz: MB-229.31, Fiat 9.55535.S3 (tylko silniki benzynowe), ACEA C3, API SN

Szczegóły Szczegóły
08 maja 2023

AKCJA RENOWACJA WD40

ZAGRAJ Z NAMI!
8 maja WD-40 rozpoczyna kampanię "Akcja Renowacja", w ramach której przeprowadzony zostanie konkurs z hasłem  przewodnim w duchu zrównoważonego rozwoju -
Napraw! Nie wyrzucaj!" Uczestnicy mają za zadanie nagranie filmu lub zrobienie serii zdjęć, przedstawiających użycie preparatu WD-40 oraz osiągnięte efekty.

Szczegóły Szczegóły
04 maja 2023

Informacja o przekształceniu formy prawnej firmy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 2 maja 2023 r. nastąpiło przekształcenie dotychczasowej formy prawnej naszej firmy (spółki komandytowej) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą AUTO-PARTNER Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku. Z dniem 02 maja 2023 r. spółka ta została wpisana  do Krajowego Rejestru Sądowego i rozpocznie swoją działalność. Z tym samym dniem przestanie istnieć spółka AUTO-PARTNER HOLDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Przekształcenie następuje na podstawie przepisów Kodeksu spółek handlowych, co oznacza, że nowa spółka pod firmą AUTO-PARTNER Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przejmie wszystkie prawa i obowiązki dotychczasowej spółki AUTO-PARTNER HOLDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. 

W mocy pozostaną  wszystkie wzajemne umowy, bez konieczności ich aneksowania. Adres przedsiębiorstwa pozostaje bez zmian. Nie zmienia się nr NIP ani REGON. Numer KRS nowej spółki: 0001029731.

W związku z powyższymi zmianami od dnia 02 maja 2023 r. faktury VAT należy wystawiać na następujące dane:  AUTO-PARTNER Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Subisława 50, 80-354 Gdańsk, NIP: 5842731959

Szczegóły Szczegóły
04 kwietnia 2023

Program premiowy MoreContinental

1.04.2023 wystartował program lojalnościowy MoreContinental Partner Program skierowany do warsztatów dokonujących zakupów produktów ATE oraz Continental.

Warsztaty zbierają punkty skanując zakupione artykuły firmy Continental* i ATE uczestniczące w programie, a następnie mogą wymienić je na wartościowe nagrody. Udział w programie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

*Z wyłączeniem opon i oferty ContiTech

Ale to nie wszystko! Przygotowana została też Wiosenna promocja na start!

Szczegóły Szczegóły
15 lutego 2023

BILSTEIN – Innowacyjne technologie „Made in Germany”

BILSTEIN działa w dziewięciu lokalizacjach na całym świecie i zatrudnia ponad 4000 pracowników. 

Siedziba firmy znajduje się w Ennepetal, jednak jako globalny gracz rozwija i produkuje swoje produkty w sześciu różnych krajach – od Wielkiej Brytanii po Stany Zjednoczone i Chiny.

W ofercie AUTO-PARTNER dostępnych jest prawie 8000 amortyzatorów i innych produktów zawieszenia BILSTEIN.

Szczegóły Szczegóły
15 lutego 2023

Korki zbiornika wyrównawczego SKV. Nowość w ofercie!

Korki zbiornika wyrównawczego SKV to grupa 35 referencji od numeru 61SKV001 do 61SKV035 W ofercie dostępne są modele do takich aut jak: BMW, Audi, Mercedes, Ford, Opel, Land Rover, VW, Dacia oraz Fiat.

Korki zbiornika wyrównawczego SKV charakteryzuje:

- odporność na działanie wysokich temperatur

- długa żywotność

Szczegóły Szczegóły
31 stycznia 2023

Zaciski hamulcowe febi

Do oferty został właśnie wprowadzony nowy asortyment zacisków hamulcowych febi!

Oferta obejmuje ponad 500 pozycji do popularnych pojazdów, a części nie posiadają regenerowanych elementów i nie wymagają ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów przykładowo w postaci kaucji.

Szczegóły Szczegóły
18 listopada 2022

Wycieraczki PowerEdge od DENSO- nowość w ofercie!

PowerEdge™ to nowa linia konkurencyjnych cenowo części przeznaczonych na rynek wtórny, które charakteryzują się zwiększoną trwałością i są wspierane przez DENSO Europe w zakresie sprzedaży, serwisu i logistyki. Dzięki PowerEdge™ otrzymujesz niezbędną jakość, niezawodność i wydajność w bezkonkurencyjnej cenie. Części PowerEdge™ są wytrzymałe, charakteryzują się zwiększoną żywotnością i zapewniają długotrwałą, bezproblemową pracę. 

W ofercie PowerEdge dostępne są dwa rodzaje wycieraczek: płaskie  (12 sztuk o długości 350-700mm) i szkieletowe (12 sztuk o długości 350-700mm). 

Szczegóły Szczegóły
03 października 2022

PRODUKTY FRENKIT - NOWOŚĆ W OFERCIE

W ofercie FRENKIT znajduje się pełna gama zestawów naprawczych do hamulców i siłowników hydraulicznych sprzęgła do samochodów i lekkich pojazdów. '

Asortyment FRENKIT obejmuje większość europejskich, japońskich i koreańskich producentów pojazdów.

Szczegóły Szczegóły
02 września 2022

AUTO-PARTNER liderem dynamiki sprzedaży roku 2021

W dniach od 29 do 30 sierpnia odbyło się w Warszawie nadzwyczajne spotkanie GA CEE z dostawcami, na którym firma AUTO-PARTNER odebrała tytuł lidera dynamiki sprzedaży Delphi Technologies za rok 2021.

Jesteśmy dumni i wdzięczni wszystkim naszym klientom za współtworzenie tego sukcesu.

Szczegóły Szczegóły
01 września 2022

AKUMULATORY VARTA już dostępne!

Jak wybrać najlepszy akumulator samochodowy? Wyprodukowane w Niemczech akumulatory samochodowe VARTA zostały opracowane tak, aby zapewniać właściwy poziom zasilania i długie działanie w każdym samochodzie. Bez względu na to, czy szukasz akumulatora do standardowych pojazdów czy do bogato wyposażonych samochodów z systemem start-stop w ofercie VARTA znajdziesz właściwy produkt.

Szczegóły Szczegóły