• pl
  • en
  • de

Aktualności

30 października 2023

Zmiany w harmonogramie dostaw

Harmonogram dostaw w okolicy Święta Niepodległości 2023

 

10.11 – standardowy harmonogram realizacji zamówień poszerzony o trasy które są realizowane tylko w soboty. Dostawy realizowane będą na 11.11

11.11 – firma Auto Partner Gdańsk jest całkowicie zamknięta. Brak dostaw, brak realizacji zamówień

13.11 – standardowy harmonogram realizacji zamówień oraz dostaw. Realizacja zamówień z 11.11, dostawy nocne zaplanowane na 14.11

 

Szczegóły Szczegóły
20 października 2023

Zbiorniki AdBlue firmy TurboTec - nowość w ofercie!

Oferta AUTO-PARTNER wzbogaciła się o oryginalne zbiorniki AdBlue firmy TurboTec, które dostępne są pod indeksami od numeru ADB001 TURBOTEC do ADB024 TURBOTEC.

Oferta zawiera 24 indeksy, do każdego zbiornika doliczana jest zwrotna kaucja ( po zwrocie i akceptacji starego zbiornika).

Szczegóły Szczegóły
17 października 2023

Zmiany w Valeo Specialist Club - wymieniaj punkty na pieniądze!

Dzięki wprowadzonym zmianom, korzystanie z programu lojalnościowego Valeo Specialist Club staje się jeszcze bardziej wygodne. Od teraz zgromadzone punkty można łatwo wymienić na pieniądze na karcie Edenred.

Specialist Club to program lojalnościowy Valeo, który dostępny jest na polskim rynku od 2019 roku. Aby zdobywać punkty za zakup produktów Valeo, wystarczy pobrać aplikację na smartfona i skanować kody z pudełek produktów. Dzięki aplikacji można również na bieżąco sprawdzać liczbę zebranych punktów.

Szczegóły Szczegóły
24 sierpnia 2023

Nowe produkty OSRAM

Firma OSRAM przedstawia nowe produkty w swojej ofercie. To uniwersalne reflektory LEDriving® Universal Headlights wraz z akcesoriami LEDriving® Mounting Kit MK1 oraz precyzyjne oświetlenie do bagażnika pojazdu LEDambient® Trunk LightUniwersalne reflektory LEDriving® to wielofunkcyjne reflektory, które doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach. Zapewniają światła drogowe i mijania, a także światła pozycyjne i do jazdy dziennej, dostosowując się do Twoich potrzeb.

Szczegóły Szczegóły
02 sierpnia 2023

AUTO-PARTNER – razem w drodze do przyszłości

Z wielką dumą i radością świętujemy dziś 40 lecie istnienia firmy AUTO-PARTNER. To wyjątkowy moment w historii naszej firmy symbolizujący długotrwałą obecność na rynku i konsekwentną drogę do rozwoju.

2 sierpnia 1983 roku,  zaczynaliśmy naszą działalność jako warsztat ze specjalizacją w zakresie regeneracji reflektorów oraz napraw lamp, kierunkowskazów i zderzaków samochodowych. Byliśmy niewielką firmą rodzinną z marzeniami i ambicjami i nie sądziliśmy, jak znaczący wpływ będziemy mieli na obecny rynek części zamiennych. Dziś, po 40 latach możemy z dumą spojrzeć wstecz na niezliczone chwile sukcesu, innowacji i zaufania, które zbudowane zostały wokół marki AUTO-PARTNER.

Szczegóły Szczegóły
27 lipca 2023

Elektryczne siłowniki klapy bagażnika marki SKV

Oferta AUTO-PARTNER wzbogaciła się o nowość SKV- elektryczne siłowniki klapy bagażnika SKV, które dostępne są pod indeksami od numeru 52SKV900 do 52SKV948.

Oferta siłowników/ sprężyn gazowych marki SKV to ponad 600 referencji do różnych modeli aut. Elektryczne siłowniki klapy bagażnika SKV obejmuje 3 letnia gwarancja.

Szczegóły Szczegóły
31 maja 2023

Kolorowe zaciski hamulca SKV

Zaciski hamulca SKV to dynamicznie rozwijająca się grupa towarowa, która liczy już ponad 2500 referencji. SKV oferuje zaciski hamulcowe fabrycznie nowe, przy zakupie nie wymagana jest kaucja oraz nie ma konieczności przesyłania zużytego zacisku. Grupa zacisków hamulcowych jest jedną z najprężniej rozwijających się w ofercie SKV, co wynika ze współpracy z jedną z największych na świecie fabryk dostarczających zaciski hamulcowe dla producentów OE.

Marka SKV oferuje również zaciski hamulca malowane proszkowo w kolorach: czarny, czerwony, żółty i niebieski.

  

Szczegóły Szczegóły
08 maja 2023

Valvoline™ All-Climate™ DPF C3 5W-30 VW 504 00/507 00 - nowość w ofercie!

VALVOLINE All-Climate  to wysokiej jakości olej silnikowy do stosowania przez cały rok.
Jeden z pierwszych wielosezonowych olejów silnikowych, All Climate, został zaprojektowany specjalnie w celu zapewniania optymalnego smarowania w szerokim zakresie temperatur eksploatacji i warunków pogodowych.

Produkt posiada specyfikację VW 504 00/507 00 oraz: MB-229.31, Fiat 9.55535.S3 (tylko silniki benzynowe), ACEA C3, API SN

Szczegóły Szczegóły
08 maja 2023

AKCJA RENOWACJA WD40

ZAGRAJ Z NAMI!
8 maja WD-40 rozpoczyna kampanię "Akcja Renowacja", w ramach której przeprowadzony zostanie konkurs z hasłem  przewodnim w duchu zrównoważonego rozwoju -
Napraw! Nie wyrzucaj!" Uczestnicy mają za zadanie nagranie filmu lub zrobienie serii zdjęć, przedstawiających użycie preparatu WD-40 oraz osiągnięte efekty.

Szczegóły Szczegóły
04 maja 2023

Informacja o przekształceniu formy prawnej firmy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 2 maja 2023 r. nastąpiło przekształcenie dotychczasowej formy prawnej naszej firmy (spółki komandytowej) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą AUTO-PARTNER Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku. Z dniem 02 maja 2023 r. spółka ta została wpisana  do Krajowego Rejestru Sądowego i rozpocznie swoją działalność. Z tym samym dniem przestanie istnieć spółka AUTO-PARTNER HOLDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Przekształcenie następuje na podstawie przepisów Kodeksu spółek handlowych, co oznacza, że nowa spółka pod firmą AUTO-PARTNER Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przejmie wszystkie prawa i obowiązki dotychczasowej spółki AUTO-PARTNER HOLDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. 

W mocy pozostaną  wszystkie wzajemne umowy, bez konieczności ich aneksowania. Adres przedsiębiorstwa pozostaje bez zmian. Nie zmienia się nr NIP ani REGON. Numer KRS nowej spółki: 0001029731.

W związku z powyższymi zmianami od dnia 02 maja 2023 r. faktury VAT należy wystawiać na następujące dane:  AUTO-PARTNER Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Subisława 50, 80-354 Gdańsk, NIP: 5842731959

Szczegóły Szczegóły
04 kwietnia 2023

Program premiowy MoreContinental

1.04.2023 wystartował program lojalnościowy MoreContinental Partner Program skierowany do warsztatów dokonujących zakupów produktów ATE oraz Continental.

Warsztaty zbierają punkty skanując zakupione artykuły firmy Continental* i ATE uczestniczące w programie, a następnie mogą wymienić je na wartościowe nagrody. Udział w programie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

*Z wyłączeniem opon i oferty ContiTech

Ale to nie wszystko! Przygotowana została też Wiosenna promocja na start!

Szczegóły Szczegóły
15 lutego 2023

BILSTEIN – Innowacyjne technologie „Made in Germany”

BILSTEIN działa w dziewięciu lokalizacjach na całym świecie i zatrudnia ponad 4000 pracowników. 

Siedziba firmy znajduje się w Ennepetal, jednak jako globalny gracz rozwija i produkuje swoje produkty w sześciu różnych krajach – od Wielkiej Brytanii po Stany Zjednoczone i Chiny.

W ofercie AUTO-PARTNER dostępnych jest prawie 8000 amortyzatorów i innych produktów zawieszenia BILSTEIN.

Szczegóły Szczegóły