• pl
  • en
  • de

DENSO uruchamia szkolenia techniczne online

Zrób kurs online w zaciszu własnego domu i efektywnie spędź czas na nauce i doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych.

banner Lotm 3

DENSO, jedna z wiodących firm technologicznych, znana z japońskiej precyzji i jakości wspiera rozwój edukacji. Zespół DENSO Aftermarket przygotował interaktywną platformę e-learningową, która pomoże mechanikom w rozwoju osobistym i wesprze ich w karierze zawodowej.

Od 30 kwietnia 2020 r. dostępne są bezpłatne kursy z zakresu następujących grup produktów:

  • świece zapłonowe
  • świece żarowe
  • rozruszniki
  • alternatory
  • oraz 3 profesjonalne moduły o układach klimatyzacji. 

Oferta kursów będzie stopniowo rozszerzana o pozostałe linie części.

Możesz uczyć się w wolnym czasie. System zapamiętuje, w którym miejscu zrobiłeś przerwę. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się wrócić do nauki, możesz ponownie otworzyć kurs na stronie, na której skończyłeś poprzednio. Zarejestruj się już dziś i przekonaj się, jakie korzyści oferują Ci szkolenia online DENSO.

Kursy e-learningowe DENSO zostały przygotowane z myślą o mechanikach. Jednak dystrybutorzy, studenci i nauczyciele szkół technicznych oraz inni specjaliści od części zamiennych, którzy chcą rozwijać lub pogłębiać swoją wiedzę techniczną, również mogą uzyskać dostęp do kursów online. Wszystkie te osoby mogą się zarejestrować, ukończyć szkolenie techniczne, rozwiązać testy i uzyskać spersonalizowany certyfikat po pomyślnym ukończeniu kursu. Mechanicy mogą ponadto dołączyć do „League of True Mechanics” – ligi, w której mechanicy z wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej w ramach szkoleń zbierają „monety DENSO” i mają szansę znaleźć się w TOP 10 najlepszych mechaników, którzy będą nagradzani cennymi nagrodami, takimi jak narzędzie do inspekcji pojazdów e-Videns wraz z roczną licencją, zegarek Toyota Gazoo Racing, plecak na laptopa i wiele innych.

Zarejestruj się teraz i udowodnij, że jesteś „prawdziwym mechanikiem”. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.denso-technic.com.

Pobierz ulotkę informacyjną