• pl
  • en

AUTO-PARTNER adventure- zawieszony do odwołania

Szanowni Państwo,

W obliczu panującej epidemii, która zgodnie z zapowiedziami może trwać nawet do dwóch lat lub czasu wynalezienia skutecznej szczepionki oraz wobec utrudnień jakie spotykają nas w związku z tym w życiu codziennym i zawodowym podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu Programu AUTO-PARTNER ADVENTURE.

Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby program wrócił jak najszybciej, a zebrane przez Państwa dotychczas medale nie zostały utracone.

Oczywiście realizacja programu w pierwotnej formuje, w której zwycięzcy lecą z nami do Kenii będzie możliwa pod warunkiem nie tylko wznowienia ruchu lotniczego, ale przede wszystkim pewności bezpieczeństwa podróży.

AUTO-PARTNER ADVENTURE to program, który przygotowany został z myślą o klientach biorących udział w promocjach sprzedażowych, w których poza nagrodami rzeczowymi i wartościowymi bonami można zdobyć medale uprawniające do wzięcia udziału  w organizowanej dla klientów AUTO-PARTNER wyjątkowej podróży.

Jak Państwo zauważyliście nie prowadzimy aktualnie żadnych promocji, w których możliwe byłoby zebranie kolejnych medali.

Jak tylko sytuacja rynkowa ulegnie poprawie poinformujemy Państwa o dalszych działaniach, w tym ewentualnej zmianie formuły  programu, gdyby okazało się, że podróże lotnicze są nadal niemożliwe.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zachęcamy do śledzenia publikowanych komunikatów.

Informacje o programie