• pl
  • en
  • de

AUTO-PARTNER adventure- nowa formuła, ogromne premie!

Pandemia wymusiła przerwę i zmianę formuły naszego programu.

Niestety ciągle niepewna sytuacja pandemiczna nie pozwala na razie wrócić do planów wyjazdowych, dlatego zdobyte w czasie programu medale zamienimy na premie. Dzięki temu rozwiązaniu, co prawda nie wyjedziemy nigdzie razem, ale każdy sam  zdecyduje jaki wyjazd bądź inny cel zrealizuje za pozyskaną premię.

Do zdobycia jest nawet 30 000 zł premii na karcie Mastercard!

Wysokości możliwych do zdobycia premii i warunki odbioru:

3 000 zł   – za zgromadzenie co najmniej 15 medali
9 000 zł   – za zgromadzenie co najmniej 30 medali
30 000 zł – za zgromadzenie co najmniej 60 medali

 

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, której wartość zależy od tego na jakim poziomie zgromadzonych medali zakończy program.

Zgodnie z zapowiedzią żadne medale zdobyte przed zawieszeniem programu, czyli od września 2019 roku do marca 2020 roku, nie zostały utracone (iaktualny stan posiadania medali można sprawdzić pisząc na: ). 

Czas trwania programu zostaje wydłużony do 30 listopada 2020*. 

Podsumowanie programu i wypłata premii nastąpi po jego zakończeniu, ale jeszcze przed  grudniowymi świętami.

AUTO-PARTNER ADVENTURE to program, który przygotowany został z myślą o uczestnikach promocji sprzedażowych, w których poza nagrodami rzeczowymi i wartościowymi bonami można zdobyć medale. Program skierowany jest do klientów zarejestrowanych w bazie kontrahentów AUTO -PARTNER Holding Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - firm prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną  w Polsce i trwa od 15.09.2019 roku do 30.11.2020 roku. Klient biorący  udział w promocjach AUTO-PARTNER sam decyduje czy chce zbierać medale. Szczegółowe informacje na temat programu określa Regulamin dostępny w placówkach AUTO-PARTNER oraz u Przedstawicieli Handlowych.

Zachęcamy do śledzenia i udziału w promocjach medalowych.

Aktualne promocje medalowe:

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym AUTO-PARTNER.

 

*Ilość medali dostępnych w ramach programu jest ograniczona. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia programu lub zaprzestania przydzielania medali w promocjach z powodu wyczerpania ich puli.